O firmie

Dowiedz się o nas więcej

Nasz dom pogrzebowy istnieje w Toruniu już 33 lata. Jego założycielką była Danuta Szczepańczyk. Podbudową dla Zakładu Pogrzebowego był Zakład Stolarski prowadzony od ponad 40 lat przez Jana Szczepańczyka, który zajmował się produkcją trumien. Od początku swojej działalności firma mieści się przy ul. Prostej 16 w Toruniu. Obecnie kieruje nią rodzeństwo Małgorzata i Piotr Szczepańczyk.

Posiadamy własny dom pogrzebowy spełniający wszelkie standardy europejskie, wyposażony w specjalistyczny sprzęt, chłodnię i salę pożegnań.

Organizujemy również kremację osób zmarłych. Wizytówką naszej Firmy są nasi pracownicy, którzy pracują u nas od kilkunastu lat. Są wysoce wykwalifikowani a ich doświadczenie w pracy  w branży pogrzebowej pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

W 2007 r. wyremontowaliśmy i wyposażyliśmy kaplicę pogrzebową przy kościele pw. Chrystusa Króla mieszczącym się przy ul. Bażyńskich 19 w Toruniu, którą od 2008 r. zarządzamy. Organizujemy z niej wyprowadzenia zmarłych do kościoła pw. Chrystusa Króla oraz do innych pobliskich kościołów m.in.

+ Matki Boskiej Zwycięskiej - ul. Podgórna,
+ Miłosierdzia Bożego - ul. Św. Siostry Faustyny,
+ Św. Jakuba - ul. Św. Jakuba,
+ Św. Katarzyny-Garnizonowy - Pl. Św. Katarzyny i innych.

Pożegnania organizujemy również w innych istniejących w Toruniu kaplicach. Ceremonie pogrzebowe organizujemy na wszystkich cmentarzach i wszystkich kościołach w Toruniu. Organizujemy również kremację osób zmarłych.    Wizytówką naszej Firmy są nasi pracownicy, którzy pracują u nas od kilkunastu lat. Są wysoce wykwalifikowani a ich doświadczenie w pracy w branży pogrzebowej pozwala nam świadczyć usługi pogrzebowe na wysokim poziomie.

Podstawą naszej pracy jest zachowanie szacunku dla zmarłej osoby oraz jej rodziny, przy wykonywaniu naszych obowiązków kierujemy się taktem i zrozumieniem.

Podstawę floty naszych karawanów stanowi ekskluzywny, elitarny Lincoln Town Car Federal, oryginalny amerykański karawan, jedyny w Toruniu.
PROFESJONALIZM

PROFESJONALIZM

Posiadamy wykwalifikowany personel, który cechuje rzetelność, empatia i wrażliwość na drugiego człowieka. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo przygotować każdą uroczystość pogrzebową. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Państwa pytanie i przedstawią ofertę usług dopasowaną do potrzeb i oczekiwań cenowych.
POMOC CAŁĄ DOBĘ

POMOC CAŁĄ DOBĘ

Wiemy, że śmierć bliskiej osoby jest często zaskoczeniem dla całej rodziny. Dlatego jesteśmy dostępni dla Państwa całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Pomożemy Państwu w załatwieniu wszystkich formalności związanych z urzędami, ubezpieczeniem i organizacją pogrzebu.
DOŚWIADCZENIE

DOŚWIADCZENIE

Na przestrzeni lat zdobyliśmy doświadczenie pozwalające na świadczenie kompleksowych i profesjonalnych usług pogrzebowych.  W  Toruniu posiadamy dwa biura obsługi klienta, własny dom pogrzebowy, kaplicę oraz własną stolarnię, w której przygotowujemy trumny również pod indywidualne  zamówienie klienta.

Udogodnienia dla naszych klientów

Wiemy jak trudno znaleźć miejsce parkingowe w kompleksie staromiejskim oraz jak wysokie są w nim opłaty parkingowe. Dlatego z myślą o naszych klientach posiadamy własną kopertę parkingową znajdującą się na ul. Prostej 16, na przeciwko wejścia do jednego z naszych biur obsługi klienta. Dzięki temu możecie Państwo spokojnie i wygodnie przyjechać na spotkanie do naszego biura i załatwić w nim wszelkie formalności związane z organizacją uroczystości pogrzebowej.
 
Zachęcamy do skorzystania poniżej z interaktywnej mapy google  aby wyznaczyć trasę dojazdu do naszego biura. Więcej naszych lokalizacji znajdziecie Państwo w zakładce kontakt.
Parking dla klientów

Wspieramy Ciebie

Zdajemy sobie sprawę, w jak ciężkich chwilach zwracają się Państwo do naszej firmy, dlatego staramy się być oparciem, służyć jak najlepszą pomocą i radą w rozwiązywaniu problemów związanych z pogrzebem. Naszym priorytetem jest zorganizowanie uroczystości pogrzebowych na najwyższym poziomie i zawsze dążymy do tego, aby realizacja tego zobowiązania była spełniona. Jeżeli mają Państwo pytania lub wątpliwości prosimy skorzystać z danych teleadresowych.


Z wyrazami szacunku,
Małgorzata Szczepańczyk.
Image

Godziny pracy biura:

Pon. - Pt. 8.00 do 16.00

Siedziba firmy

Toruń, ul. Prosta 16/18

Biuro obsługi klienta

Toruń, ul. Kościuszki 56

Dom pogrzebowy

Toruń, ul. Nieszawska 33 G

Kaplica

Toruń, ul. Bażyńskich 19

Kontakt biuro

Kontakt 24h